Globsec_Cover

GLOBSEC 2017

26. – 28. mája 2017 v Bratislave prebieha konferencia GLOBSEC 2017. Ide o jednu z najvýznamnejších konferencií v oblasti bezpečnosti, na ktorej sa stretávajú odborníci na bezpečnostnú politiku z celého sveta.

GLOBSEC je nezávislá, nestranná a mimovládna organizácia, ktorá nadväzuje svojou činnosťou na prácu Slovenskej atlantickej komisie z roku 1993. Jej cieľom je formovať celosvetovú diskusiu prostredníctvom výskumných aktivít a spájať kľúčových odborníkov v oblasti zahraničnej a bezpečnostnej politiky.

27. mája 2017, v rámci panelu „Being Cyber Smart“, budú diskutovať o možnostiach spolupráce EÚ a NATO v oblasti kybernetickej bezpečnosti významní aktéri zaoberajúci sa touto témou v orgánoch EÚ a NATO, riaditeľ amerického Národného centra pre kybernetickú bezpečnosť a komunikáciu, regionálny bezpečnostný riaditeľ spoločnosti Microsoft pre strednú a východnú Európu a námestník generálneho tajomníka NATO pre oblasť vznikajúcich bezpečnostných hrozieb. Za Národný bezpečnostný úrad sa panelu zúčastní styčný dôstojník na Stálej delegácii SR pri NATO.

 

 

Posledná aktualizácia « Späť na aktuality