Vývojár softvéru (junior/senior)

Plat

nájdete na podstránke Kariéra pre pracovný pomer

Miesto výkonu služby

Bratislava, Žilina

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatný alebo tímový vývoj a úprava aplikácií
  • spolupráca pri ladení, identifikovaní chýb a bezpečnostných zraniteľností v aplikáciách a ich oprava
  • spolupráca pri návrhu softvérovej architektúry
  • vytváranie a udržovanie technickej dokumentácie
  • senior: vedenie samostatných projektov, vrátane review a schvaľovanie kódu
  • senior: bezpečnostné konzultácie k architektúre softvéru, audit softvéru

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • minimálne stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I alebo II stupňa vítané
  • junior pozícia vhodná aj pre čerstvých absolventov (resp. popri vysokej škole)

Jazykové znalosti

anglický jazyk – minimálne stredne pokročilý (B2), samostatné používanie v rozsahu min. IT jazyka

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • predchádzajúca prax na podobnej pozícii je vítaná (nie je podmienkou)
  • skúsenosti s vývojom aplikácií v jednom alebo viacerých programovacích jazykoch: python, javascript, shell, java, C
  • znalosť práce s GIT repozitármi a platformami na správu kódu gitlab/github
  • návyky bezpečného programovania výhodou
  • znalosť práce s CI/CD, automatizovaným testovaním softvéru výhodou
  • skúsenosti s technológiami Ansible, Docker, composer výhodou
  • skúsenosti s jedným alebo viacerými frameworkami (Flask, Vue) výhodou
  • znalosť monitorovacích princípov/nástrojov vítaná

Ak Vás ponúkaná pracovná pozícia zaujala, pošlite nám žiadosť o prijatie a profesijný životopis.

Dátum prvého uverejnenia , posledná aktualizácia